To już dzisiaj! Serdecznie Państwa zapraszamy na premierę "Norwegii 2.0 Poza siecią", scena Teatru Lalek, godz. 19:00.
Spektakl w lekki, zabawny, komediowy sposób, chwilami bardzo zaskakujący, ukazuje postrzeganie świata przez dzisiejszych młodych ludzi, którzy dorastają głównie w równoległej, internetowej przestrzeni; ich stosunek do odwiecznych, "jedynie słusznych prawd", głoszonych przez poprzedzające ich pokolenia.
Na "Norwegię 2.0 Poza siecią" zdecydowanie zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów, dziadków, ciocie i wujków dzisiejszej nastoletniej młodzieży, jest to bowiem przedstawienie, którego treści na pewno pomogą we wzajemnym międzypokoleniowym zrozumieniu. Przedstawienie realizowane jest bardzo współcześnie, z elementami wspinaczki, ciekawą interakcją z publicznością i piękną muzyką Daniela Grupy. Serdecznie zapraszamy!
W rolach głównych - znakomici młodzi aktorzy: Gosia Polak (Julia) i Paweł Wydrzyński (August)
Czas trwania: ok. 1 godz. 50 min.
Kategoria wiekowa: dorośli i młodzież od 15 r.ż.
- 04.10.2024 r. - piątek, godz. 19:00
- 05.10.2024 r. - sobota, godz. 16:00 / AD, PJM - SPEKTAKL Z UDOGODNIENIAMI
- 06.10.2024 r. - niedziela, godz. 16:00
Spektakle dla szkół:
- 02.10.2024 r. - środa, godz. 11:30
- 03.10.2024 r. - czwartek, godz. 10:00
- 08.10.2024 r. - wtorek, godz. 10:00
Rezerwacje grupowe przyjmuje DZIAŁ IMPRESARIATU
- od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.30
telefon: 68 452 72 72, wewn. 35 lub 63
telefon komórkowy: 784 001 870 lub 784 001 866
SPEKTAKL NA SCENIE TEATRU LALEK
Uwaga! Spektakl odbywa się na na naszej nowej scenie Teatru Lalek, wejście od strony Placu Teatralnego.
Osoby pragnące zakupić bilety bezpośrednio przed spektaklem w kasie Teatru, proszone są o pojawienie się minimum 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. Kasa biletowa znajduje się w głównym budynku Lubuskiego Teatru i jest to czas potrzebny na dokonanie zakupu i przejście do Teatru Lalek.
- - - - - - - - - - -
Wydarzenie zrealizowano w ramach Przestrzeni Sztuki Teatr.
Program finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Program Przestrzenie Sztuki Teatr
Program Przestrzenie Sztuki narodził się z potrzeby wsparcia i zapewnienia warunków pracy artystom niezależnym przy wykorzystywaniu istniejącej infrastruktury. Jego idea opiera się na czterech filarach – artystycznym, edukacyjnym, społecznym i prozdrowotnym, a głównym zadaniem operatorów jest umożliwienie artystom niezależnym (pozbawionym na co dzień „stałego adresu”) i lokalnym środowiskom prezentacji ich przedsięwzięć, rozwijanie oferty edukacyjnej i animacyjnej oraz rozwój publiczności. Dotychczas teatralne Przestrzenie Sztuki odbywały się w Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Rzeszowie i Zielonej Górze.
Działania w ramach programu to m.in.: prezentacje spektakli, rezydencje twórcze, warsztaty i projekty edukacyjne, projekty animacyjne i społeczne, szkolenia i coaching dla artystów, wspieranie badań w zakresie sztuki, udostępnianie sal warsztatowych oraz wsparcie promocyjne artystów.
W ramach teatralnych Przestrzeni Sztuki w latach 2020-2023 odbyło się 4500 wydarzeń artystycznych i edukacyjnych, w które zaangażowało się 5000 artystów i zgromadziły 500 tys. odbiorców. W działania włączyło się także ponad 600 instytucji i podmiotów partnerskich.
Program Przestrzenie Sztuki Teatr organizowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego pod auspicjami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Więcej informacji na stronie: https://www.instytut-teatralny.pl/dzialalnosc/projekty-i-programy/przestrzenie-sztuki/.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Zdjęcie: KADR Kamil Derda
Zdjęcia do plakatu: Alicja Szarowar