Mężczyzna i kobieta tańczą. Ona, w turkusowej sukience, podtrzymywana jest przez niego w pasie i za lewą łydkę. On, ubrany w płaszcz i kapelusz, pochyla się nad nią.

Zacznij Nowy Rok w doskonałym humorze!

Podobno sposób w jaki spędzamy ostatni dzień roku determinuje to, co przyniesie nam Nowy Rok. Jeśli tak jest, to jesteśmy pewni, że widownia Lubuskiego Teatru jest doskonałym miejscem do symbolicznego zakończenia 2022 r. i rozpoczęcia roku 2023. Dlatego zapraszamy Was, drodzy widzowie, do wspólnego celebrowania sylwestrowej nocy!

Zagramy komedię doskonałą – „Człowiek dwóch szefów” (reż. T.Dutkiewicz). Przeniesiemy się w czasie do lat 60. XX wieku i udamy się w podróż do Brighton. Poznamy Henshalla, który chciał sobie życie ułatwić, ale mu to nie wyszło. Zamiast oczekiwanych rezultatów ma mnóstwo kłopotów, z którymi próbuje sobie dzielnie poradzić, przy okazji bawiąc widownię do łez. Poza dynamiczną akcją, charakterystyczną dla gatunku (komedia dell'arte), wyjątkowego charakteru przedstawieniu nadają śpiewane na żywo piosenki Beatlesów, które stanowią regularny (humorystyczny) przerywnik wprowadzający do poszczególnych sekwencji sztuki.  

Jeśli pomysł spędzenia Sylwestra z aktorami Lubuskiego Teatru podczas spektaklu „Człowiek dwóch szefów” brzmi dla Ciebie zachęcająco, to zapraszamy do zakupu biletów: są dostępne on-line i w kasie teatru.