„Samolub” (reż. Michał Wnuk) jest muzyczno-rapowaną bajką dla dzieci od 5-go roku życia. Opowiada o rodzeństwie (Zosi i Maćku), które uwielbia beztrosko bawić się w ogrodzie. 

Sielankę przerywa im powrót Olbrzyma, właściciela ogrodu, który przegania dzieci, stawia wielki mur i pilnuje, aby żaden nieproszony gość więcej się tu nie pojawił.

Jak skończy się spotkanie dzieci z Olbrzymem dowiecie się odwiedzając Lubuski Teatr w najbliższą sobotę, 12.11.22r.! Udogodnienia do spektaklu dla dzieci niesłyszących i niewidzących zrealizujemy w ramach przedsięwzięcia grantowego „Teatr – widzę, słyszę, rozumiem” finansowanego z projektu Kultura bez barier. Zapraszamy do teatru! 

Przed spektaklem zapraszamy na warsztat, tzw. touch tour wprowadzający w  tematykę spektaklu. Dajemy widzowi możliwość wejścia na scenę, dotknięcia scenografii, kostiumów, a co za tym idzie zapoznania się z ich materiałem, kształtem oraz fakturą. Pozwoli również na zapoznanie się z topografią sceny, zorientowaniem się w przestrzeni spektaklu. Mamy nadzieję, że ta nietypowa forma warsztatów umożliwi lepsze zrozumienie spektaklu oraz poznanie przez dotyk, tego czego nie można zobaczyć. 

Warsztaty zaczynają się o godz. 15:15, spektakl o 16:00.

Warsztat bezpłatny z udziałem tłumacza języka migowego, ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia na warsztat przyjmowane są mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, pod numerem 664 713 602. 
Poinformuj nas jakich udogodnień oczekujesz (audiodeskrypcja, tłumacz PJM, inne...). 

UWAGA! 

Bilet dla osób z niepełnosprawnością i opiekunów kosztuje 20zł/osoba za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności. Z wyłączeniem premier i spektakli/koncertów gościnnych.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w kasie Lubuskiego Teatru.

Godziny pracy kasy:
poniedziałek: kasa nieczynna
wtorek – piątek: 8:30 – 12:30, 15:00-19:00
sobota/niedziela: kasa czynna na godzinę przed każdym spektaklem według repertuaru.
Kontakt z kasą biletową tel. 68 452 72 72 wew. 33

REZERWACJE GRUPOWE

Impresariat przyjmuje zamówienia na bilety od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30.  
Kontakt z impresariatem: tel. 68 452 72 72 wew. 63 lub 35

Nie ma możliwości internetowego zakupu biletu w w/w cenie.

Lubuski Teatr. Gasimy kulturalne pragnienia!

#teatrdostepny