Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy młodzież (15 lat +) i dorosłych widzów LT do wzięcia udziału w warsztatach z improwizacji aktorskiej!

Jeśli na scenie coś się „wysypie” (np. ktoś zapomni tekstu czy nie wykona odpowiedniego działania) oznacza to katastrofę dla przedstawienia? Otóż nie! 

Dzięki warsztatom z improwizacji aktorskiej takie sytuacje możemy potraktować jako prezent i myśleć o nich bardziej z ekscytacją niż ze strachem. Zestaw ćwiczeń pozwala oswoić się z wystąpieniami publicznymi, uwalnia i rozwija nieograniczoną wyobraźnię, którą każdy posiada. Podczas warsztatów przechodzi się proces od prostych zabaw będących rozgrzewką, poprzez ćwiczenia na swobodę opowiadania historii, aż do kreowania emocjonalnych scen o dużym napięciu. Po nich teatralne deski nie będą się dłużej kojarzyć z presją i tremą, lecz z fascynacją związaną z przywoływaniem do życia postaci i wydarzeń.

Zabierz ze sobą wygodne i nie krępujące ruchu ubrania, najlepiej dresy i adidasy. Nie zapomnij też wody! Do zobaczenia, cześć! Andrzej Ogłoza

Warsztat jest bezpłatny
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń 

Terminy: 26.03.23 r., godz. 11:00-13:00 lub 31.03.23 r., godz. 11:00-13:00 (uwaga: brak wolnych miejsc!)

Miejsce: Lubuski Teatr w Zielonej Górze, Scena Stańczyk

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Telefon: 664 713 587