Zapraszamy najmłodszych widzów Lubuskiego Teatru na niezwykłą wyprawę w poszukiwaniu śniegu i magii Świąt Bożego Narodzenia! 


"O wielkiej wyprawie w poszukiwaniu śniegu. I o tym co jest najważniejsze w Święta Bożego Narodzenia." 


Bajkę autorstwa Lecha Mackiewicza przeczytają aktorzy Lubuskiego Teatru: Alicja Stasiewicz-Mackiewicz, Ewa Dobrucka i Andrzej Ogłoza.

Udogodnienia: tłumacz języka migowego PJM 


_______________


Tuż przed Bożym Narodzeniem Maria i Matylda wyprowadziły się do Australii. Wszystko tu jest zupełnie inne niż w Polsce, a przede wszystkim - nigdzie nie ma śniegu, nawet jednego płatka! Dziewczynki martwią się o święta: bo czy można obchodzić Boże Narodzenie bez śniegu? Czy takie święta mogą się komuś spodobać? Wątpliwa to rzecz... Tych trosk słuchają ulubione zabawki dziewczynek: lalka Kaszka i miś Listek. Jak na prawdziwych przyjaciół przystało postanawiają rozwiązać problem i wyruszyć w poszukiwaniu śniegu, by uratować Boże Narodzenie! Po drodze czeka ich podróż pełna niespodzianek, niezwykłych przygód, nowych, zaskakujących znajomości i... mądrości. Bo z wyprawy wrócą nie tylko bogatsi o nowe doświadczenia, ale z wiedzą, która będzie grzała ich serce na zawsze. 


_______________

Pozwól, by ta urocza historia ogrzała także Wasze serca.


KIEDY?
- 08.12.2022 r. czwartek, godz. 17:00,
- 10.12.2022 r. sobota, godz. 16:00.


Wstęp wolny!


_______________
W Lubuskim Teatrze dostępne są słuchawki wyciszające. 


Udogodnienia do spektaklu realizujemy w ramach przedsięwzięcia grantowego "Teatr – widzę, słyszę, rozumiem" finansowanego z projektu Kultura bez barier.