Słodkie lata 20.-30... 2026
SŁODKIE LATA 20.-30...

Rewia lat dwudziestych i trzydziestych XX stulecia na scenie Lubuskiego Teatru! Miłość ci wszystko wybaczy, Już nie zapomnisz mnie, Na pierwszy znak, Umówiłem się z nią na dziewiątą i wiele innych szlagierów z tamtych lat będzie można zanucić wspólnie z artystami podczas tego przedstawienia.
Zapraszamy na 1,5 godziny dobrej zabawy!

12.06.2026 • PIĄTEK • godz. 19:00

13.06.2026 • SOBOTA • godz. 18:00

previous arrow
next arrow

Aktualności

Rewia piosenek z lat 20. i 30. XX wieku - zapraszamy Państwa na ostatnie spektakle w tym sezonie!

Słodkie lata 20.-30... w reż. Jana Szurmieja w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze to powrót do epoki, w której szelest jedwabnych sukien mieszał...

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca Gali LEONY 2026

Szanowni Widzowie, uprzejmie informujemy, że planowana w dniu 20 czerwca br. Gala Leonów 2026 nie odbędzie się w pierwotnie zakładanym terminie.

Czytaj więcej...

Wakacje w Teatrze dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty teatralne, podczas których uczestnicy odkryją fascynujący świat teatru cieni i teatru formy!

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w Lubuskim Teatrze - zapraszamy całe rodziny w niedzielę 7. czerwca!

Piękną bajkę o przyjaźni małego chłopca z niedźwiadkiem polarnym - z okazji Dnia Dziecka - przenieśliśmy na Dużą Scenę! Zapraszamy wszystkie Dzieci...

Czytaj więcej...

Nasze spektakle

Słodkie lata 20. – 30…

Balladyna

Romeo i Julia

Legenda o przyjaźni

O tym można rozmawiać tylko z królikami

PRZY PRZY

Akompaniator

Metamorfoza narcyza

Oświadczyny / Niedźwiedź

  • Ja Ciebie też...

    Przedstawienie zostało zaadaptowane specjalnie dla aktorów Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze na motywach tekstu “DITTO. A STORY” Chaco de Palma w tłumaczeniu Izabelli Mackiewicz, wystawionego wcześniej w teatrze La Mama w Melbourne.