Repertuar

Pomoc domowa

Marc Camoletti

spektakl gościnny - Wrocławski Teatr Komedia

Premiera:

Czas trwania:

Sprawdź terminy

Plakat

Szczegóły

OPIS SPEKTAKLU

Przezabawna komedia Marca Camolettiego, w znakomitej adaptacji Bartosza Wierzbięty (autora dialogów, miedzy innymi do filmów: „Shrek”, „Madagaskar”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”) – przetłumaczona przez niego po sukcesie sztuki „Boeing, Boeing”.

Ten błyskotliwy tłumacz postanowił postać Nadii z „Boeing Boeing” (Dorota Wierzbicka-Matarrelli) przenieść w nowe realia, w inne życiowe sytuacje. I tym razem akcja spektaklu rozgrywa się w domu Maxa (Wojciech Dąbrowski) i Joli (Katarzyna Skoniecka) prowadzonym przez obdarzoną ciętym, inteligentnym dowcipem -sprawdzoną już „w boju” pomoc domową.

Małżeństwo, zdrada, chęć przeżycia miłosnej przygody, sex, doświadczenie i młodość (Ilona Lewandowska i Kornel Sadowski) ciągle zaskakujące widza sytuacje życiowe, duża ilość trzaskających drzwi i znakomicie przetłumaczone dialogi, gwarantują tej sztuce podobny sukces jaki odniósł ulubiony przez widzów „Boeing Boeing”. Plejada wspaniałych polskich artystów sceny – kostiumy Zofia De Ines ,muzyka Bartosz Pernal, scenografia Wojciech Stefaniak to już absolutna wisienka na naszym Teatralnym torcie. Osłodźcie nim sobie codzienną rzeczywistość i skosztujcie naszego Teatru.

 

MARC CAMOLETTI

POMOC DOMOWA

Premiera:25.09.2016

Reżyseria:Wojciech Dąbrowski

Czas trwania:120 minut

Autor:Marc Camoletti

Adaptacja:Bartosz Wierzbięta

Scenografia:Wojciech Stefaniak

Muzyka:Bartosz Pernal

Opracowanie muzyczne:Paweł Dobosz

Kostiumy:Zofia de Ines

Światła:Alicja Pietrucka

OBSADA

Nadia:Dorota Wierzbicka-Matarrelli

Jola:Katarzyna Skoniecka

Maja:Ilona Lewandowska

Max:Wojciech Dąbrowski

Marek:Kornel Sadowski / Jakub Giel

Terminy


Obsada

Recenzje

walk_icon Wirtualny spacer