REPERTUAR STYCZEŃ/LUTY 2019








STYCZEŃ

DATA

DUŻA SCENA

SCENA KAMERALNA

LABORATORIUM TWÓRCZE

4
PT

OŚWIADCZYNY/NIEDŹWIEDŹgodz. 19:00

KUP BILET

5
SB

OŚWIADCZYNY/NIEDŹWIEDŹgodz. 18:00

KUP BILET

11
PT

SAMOBÓJCAgodz. 19:00

KUP BILET

12
SB

SAMOBÓJCAgodz. 19:00

KUP BILET

TRZY ŚWINKIgodz. 16:00

Ferie w LT

KUP BILET

13
ND

SAMOBÓJCAgodz. 18:00

KUP BILET

TRZY ŚWINKIgodz. 12:00

Ferie w LT

KUP BILET

15
WT

TRZY ŚWINKIgodz. 10:00

Ferie w LT

KUP BILET

16
ŚR

TRZY ŚWINKIgodz. 10:00

Ferie w LT

KUP BILET

18
PT

KWARTETgodz. 19:00

KUP BILET

19
SB

KWARTETgodz. 19:00

KUP BILET

BÓG MORDUgodz. 16:00

KUP BILET

20
ND

KWARTETgodz. 19:00

KUP BILET

BÓG MORDUgodz. 16:00

KUP BILET

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W LABORATORIUM BAJEK
„JAŚ I JANECZKA”
ANNIE M.G. SCHMIDTgodz. 12:00

KUP BILET

23
ŚR

ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 19:00

KUP BILET

24
CZW

ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 19:00

KUP BILET

25
PT

ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 19:00

KUP BILET

26
SB

GDY PRZYJDZIE SENgodz. 19:00

KUP BILET

ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 16:00

KUP BILET

27
ND

GDY PRZYJDZIE SENgodz. 19:00

KUP BILET

ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 16:00

KUP BILET

ROZKWITAJ W TEATRZE”DRZEWA”
WOJCIECH GRAJKOWSKI
+ warsztat florystyczny

godz. 12:00

KUP BILET

29
WT

DYSKUSYJNY KLUB TEATRALNY DO SPEKTAKLU „GDY PRZYJDZIE SEN”

godz. 12:00


LUTY

 

 

DATA

DUŻA SCENA

SCENA KAMERALNA

LABORATORIUM TWÓRCZE

1
PT

PRZYJAZNE DUSZEgodz. 19:00

KUP BILET

2
SB

PRZYJAZNE DUSZEgodz. 19:00

KUP BILET

KRÓLOWA ŚNIEGUgodz. 16:00

KUP BILET

3
ND

PRZYJAZNE DUSZEgodz. 18:00

KUP BILET

KRÓLOWA ŚNIEGUgodz. 12:00

KUP BILET

6
ŚR

MOC TRUCHLEJEgodz. 19:00

KUP BILET

7
CZW

MOC TRUCHLEJEgodz. 19:00

KUP BILET

8
PT

SAMOTNY ZACHÓDgodz. 19:00

KUP BILET

9
SB

SAMOTNY ZACHÓDgodz. 19:00

KUP BILET

SZKLANA MENAŻERIAgodz. 16:00

KUP BILET

10
ND

SAMOTNY ZACHÓDgodz. 19:00

KUP BILET

SZKLANA MENAŻERIAgodz. 16:00

KUP BILET

LABORATORIUM BAJEK
„BENEK I SPÓŁKA”
PATRYCJA ZARAWSKAgodz. 12:00

KUP BILET

13
ŚR

ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 19:00

KUP BILET

14
CZW

WALENTYNKI
ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 18:00, 20:00

KUP BILET 18:00 KUP BILET 20:00

15
PT

MAŁA RZECZ A CIESZYgodz. 19:00

KUP BILET

16
SB

DAMSKI BIZNESgodz. 17:00, 20:00

KUP BILET 17:00 KUP BILET 20:00

W KOPALNI U KRASNOLUDKÓW godz. 13:00, 15:00

KUP BILET 13:00 KUP BILET 15:00

17
ND

ZWIĄZEK OTWARTYgodz. 18:00

KUP BILET

W KOPALNI U KRASNOLUDKÓW godz. 12:00, 16:00

KUP BILET 12:00 KUP BILET 16:00

22
PT

PIAFgodz. 19:00

KUP BILET

23
SB

PIAFgodz. 19:00

KUP BILET

TANCERZ MECENASA KRAYKOWSKIEGOgodz. 16:00

KUP BILET

W SIÓDMYM NIEBIEgodz. 14:00

KUP BILET

24
ND

PIAFgodz. 19:00

KUP BILET

TANCERZ MECENASA KRAYKOWSKIEGOgodz. 16:00

KUP BILET

W SIÓDMYM NIEBIEgodz. 12:00

KUP BILET

26
ND

W SIÓDMYM NIEBIEgodz. 10:00

KUP BILET

27
ND

W SIÓDMYM NIEBIEgodz. 10:00

KUP BILET

28
ND

W SIÓDMYM NIEBIEgodz. 10:00

KUP BILET