KONTAKT

DYREKCJA

Anna Tytuła – Sekretariat, Kadry
sekretariat@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.24
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 784 001 867

Robert Czechowski – Dyrektor Lubuskiego Teatru
robert.czechowski@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 w.24
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 600 982 444

Małgorzata Lachowicz – Murawska – Zastępca Dyrektora
m.lachowicz@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 w.23
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 664 713 587

Anna Konaszyk – Główny księgowy
gk@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.26
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 784 001 868

KASA BILETOWA

al. Niepodległości 3/5 , 65- 048 Zielona Góra
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 33
Faks: 68 452 72 52

Godziny otwarcia kasy biletowej:
Wtorek-piątek: 15.00 – 19.00
Sobota, niedziela: godzina przed spektaklem
Poniedziałek: kasa nieczynna

IMPRESARIAT

Kontakt: tel. 68 452-72-72 w. 35,51,63
impresariat@teatr.zgora.pl

Magdalena Pawlak – Kierownik Działu Impresariatu
magda@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 w. 51
Telefon komórkowy: 664 713 427

Bartosz Derliński – specjalista ds. sprzedaży, reklamy, promocji spektakli; kasjer biletowy
rezerwacje@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 w. 35, 63
Telefon komórkowy: 784 001 865

Natalia Kopaczyńska – specjalista ds. sprzedaży, reklamy, promocji spektakli
natalia@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 35, 63
Telefon komórkowy: 784 001 870

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Janusz Łastowiecki – Kierownik Literacki
literacki@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 730 731 434

Kinga Górska – konsultant programowy
kinga@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 730 731 969

Emilia Adamiszyn – konsultant programowy (edukacja teatralna)
emilia@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 664 713 710

Andrzej Borkowski
andrzej@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 730-731-789

Edyta Zatwarnicka – specjalista ds. grafiki komputerowej
edyta@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 730-731-788

Bogdan Stasiak – Administrator serwisu WWW, webmaster
scandal@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 42
Faks: 68 452 72 52

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Alicja Chojnacka – Kierownik Działu Administracji
alicja.chojnacka@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 w.50
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 606 464 186

Katarzyna Dąbrowska – Specjalista ds. administracji
kasia@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 w.49
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 784 001 862

Justyna Spiak – Specjalista ds. projektów
lubuski@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 w.49
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 784 001 858

DZIAŁ TECHNICZNY

Helena Bondyra – Kierownik Techniczny i Transportu
dzialtechniczny@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w.52
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 784 001 860

Grzegorz Wamberski – Kierowca-zaopatrzeniowiec
grzegorz@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 45
Faks: 68 452 72 52
Telefon komórkowy: 784 001 869

MAGAZYN GŁÓWNY I WYPOŻYCZALNIA STROJÓW DLA DOROSŁYCH

Wiktoria Jureczko
wiktoria@teatr.zgora.pl
Telefon: 68 452 72 72 do 75 w. 56
Faks: 68 452 72 52

Godziny otwarcia wypożyczalni kostiumów:
Poniedziałek, środa, piątek: 8.00-15.30
Wtorek, czwartek: 11.00-15.30

POKOJE GOŚCINNE

Kontakt oraz przyjmowanie rezerwacji:
Dział Administracji – Katarzyna Dąbrowska
tel. (68) 452-72-72 wew. 49;
kom. 784 001 862
e-mail: kasia@teatr.zgora.pl