Vorstellungen

Karnawałowo-walentynkowy weekend w Lubuskim Teatrze

Serdecznie zapraszamy na karnawałowo – walentynkowy weekend z plejadą gwiazd w trzech gościnnych spektaklach 9,10 i 11 lutego 2018 na deskach Lubuskiego Teatru!

Program:

9.02.2018 r. godz. 17.00 i 20.00
“Alibi od zaraz” Jean Poiret
Teatr Capitol z Warszawy
Obsada: Aleksandra Grzelak, Andrzej Deskur, Anna Korcz, Sławomira Łozińska, Stanisław Banasiuk, Marcel Borowiec, Barbara Kurzaj
Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem. Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi.
Więcej o spektaklu:
http://teatr.zgora.pl/spektakl/alibi-od-zaraz/

10.02.2018 godz. 17.00
“Ranny ptaszek” Colleen Murphy
Obsada: Barbara Bursztynowicz, Tomasz Ciachorowski, Włodzimierz Matuszak
Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot.
Więcej o spektaklu:
http://teatr.zgora.pl/spektakl/ranny-ptaszek/

11.02.2018 godz. 17.00
“Pomoc domowa” Marc Camoletti
Wrocławski Teatr Komedia
Obsada: Dorota Wierzbicka-Matarrelli, Katarzyna Skoniecka, Ilona Lewandowska, Wojciech Dąbrowski, Kornel Sadowski / Jakub Giel
Przezabawna komedia Marca Camolettiego, w znakomitej adaptacji Bartosza Wierzbięty (autora dialogów, miedzy innymi do filmów: „Shrek”, „Madagaskar”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”) – przetłumaczona przez niego po sukcesie sztuki „Boeing, Boeing”.
Więcej o spektaklu: http://teatr.zgora.pl/spektakl/pomoc-domowa/

Rezerwacja biletów: tel. 68 452-72-72
Sprzedaż internetowa: www.bilety.teatr.zgora.pl

walk_icon Wirtualny spacer