Aktualności

„Czesław Śpiewa” na Leonach 2016

18 czerwca 2016 r. o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Czesław Śpiewa połączony z rozstrzygnięciem plebiscytu LEONY 2016

„Czesław Śpiewa”

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.

Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, „Debiut” i „Pop”, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy.

Zespół ma na swoim koncie prawie 13 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów zdobywając m.in. pierwsze miejsce w radiowej „Trójce”. Pierwszy album „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny – „POP” – pokrył się podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Księga Emigrantów cz.1” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty. Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej mając na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”. Do tej pory zespół zagrał ponad 800 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival , OFF Festival, Męskie Granie.

Leony 2016

Już od 19 lat na zakończenie każdego sezonu odbywa się w Lubuskim Teatrze plebiscyt na najpopularniejszych aktorów i najlepszy spektakl LT. Do nagród Leona kandydują aktorzy, którzy grali w spektaklach znajdujących się repertuarze Lubuskiego Teatru w danym sezonie. Swoich faworytów typują dziennikarze na co dzień publikujący wydarzenia z lubuskiej sceny, ale przede wszystkim publiczność, która wybiera najpopularniejszego aktora i aktorkę, oddając głos na specjalnych kuponach.

Zapraszamy!

rezerwacja biletów:
impresariat (tel. 68 452-72-72 w. 35,51,63)
kasa biletowa (tel. 68 452-72-72 w. 33)

sprzedaż internetowa: www.bilety.teatr.zgora.pl

walk_icon Wirtualny spacer