Aktualności

Bierzemy udział w akcji „Bilet za 250 groszy”

Bierzemy udział w akcji „Bilet za 250 groszy”!

Ponad 100 teatrów w całym kraju zagra 23 maja spektakle w specjalnej cenie 250 groszy (2,5 zł). Wśród nich znajdą się najgłośniejsze i najpopularniejsze tytuły ostatnich sezonów.

Wszystkie one zagrają spektakle, na które będzie można kupić bilety za symboliczną cenę 250 groszy (2,5 zł). Sprzedaż biletów ruszy 11 maja i będzie prowadzona tylko w kasach teatrów. Wejściówek nie uda się kupić przez internet, co ma zachęcić widzów – przede wszystkim tych, którzy do teatru zaglądają rzadko – by zwrócili w jego stronę kroki i przekonali się, że nie jest to miejsce tak niedostępne, za jakie często uchodzi.

W ramach akcji w Lubuskim Teatrze wystawimy dwa spektakle: „Chory z urojenia” Moliera w reż. Pawła Aignera i „Ja ciebie też…” na motywach „Ditto. A story” Chaco de Palma w reż. Lecha Mackiewicza, na które bilety będzie można kupić wyłącznie w kasie teatru od wtorku, 12 maja 2015 r. 

Akcja „ Bilet za 250 groszy” jest jednym z elementów realizowanego z inicjatywy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Małgorzaty Omilanowskiej programu KULTURA DOSTĘPNA (szczegóły tutaj).

 

 

walk_icon Wirtualny spacer